مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» همه چیز در مورد سگ بولداگ آمریکایی!

همه چیز در مورد سگ بولداگ آمریکایی!

معرفی نژاد سگ ها: بولداگ آمریکایی

بولداگ آمریکایی یک نژاد سگ با جثه متوسط ​​تا بزرگ است که منشا آن ایالات متحده است. آنها به خاطر هیکل تنومند، بدن عضلانی و سر متمایز "بولداگ" خود معروف هستند. این سگ های وفادار و مهربان، حیوانات خانگی شگفت انگیزی برای خانواده می شوند. آنها همچنین نگهبانان خوبی شناخته می شوند و از خانواده خود محافظت می کنند. در حالی که بولداگ آمریکایی تنومند و عضلانی است، آنها همچنین چابک هستند. بولداگ ها ابتدا برای تعقیب گاوهای ولگرد و کمک به کارهای مزرعه پرورش یافتند.


شخصیت بولداگ آمریکایی با هوش، محبت و وفاداری مشخص می شود که آنها را به سگ های بزرگ خانواده تبدیل می کند. با این حال، آنها همچنین نیازهای ورزشی بالایی دارند و به یک مربی حیوان خانگی با تجربه نیاز دارند. بولداگ ها می توانند از نظر ظاهری متفاوت باشند، زیرا انواع مختلفی از آن ها وجود دارد. این شامل نوع Bully یا Classic، همچنین به عنوان نوع Johnson، نوع Standard یا Performance، که نوع Scott نیز نامیده می شود و ترکیبی از این دو است. مهم است که به یاد داشته باشید که این سگ ها مقدار زیادی فعالیت دارند.


هنگام در نظر گرفتن یک بولداگ آمریکایی، توصیه می شود که پذیرش از سازمان های نجات یا پناهگاه ها را در اولویت قرار دهید تا یک خانه دوست داشتنی برای سگ نیازمند فراهم کنید. با این حال، اگر در جستجوی توله سگ آمریکایی بولداگ هستید و تصمیم به خرید دارید، انتخاب یک پرورش دهنده معتبر بسیار مهم است . تحقیقات کاملی انجام دهید تا اطمینان حاصل شود که پرورش دهنده از شیوه های اخلاقی پیروی می کند و سلامتی سگ های خود را در اولویت قرار می دهد.


کیف‌دستی «کوچک‌تر از دانه نمک» ۶۳ هزار دلار فروش رفت! مطلب مرتبط کیف‌دستی «کوچک‌تر از دانه نمک» ۶۳ هزار دلار فروش رفت!

پرورش دهندگان معتبر بولداگ سلامت و خلق و خوی سگ های خود را در اولویت قرار می دهند، غربالگری های بهداشتی لازم را انجام می دهند و محیطی پرورشی برای توله ها فراهم می کنند. این رویکرد فعال تضمین می کند که شما یک توله سگ سالم و شاد را به خانه می آورید و در عین حال از اقدامات غیراخلاقی جلوگیری می کند.


گروه نژاد: اصیل

منبع:  ایالات متحده آمریکا

اندازه:  نر: 22-27 اینچ (56-69 سانتی متر) قد، 60-100 پوند (27-45 کیلوگرم) وزن.

ماده: 20-25 اینچ (51-64 سانتی متر) قد، 50-80 پوند (23-36 کیلوگرم) وزن.

طول عمر:  10-16 سال

موهای بدن: کوتاه، صاف

خلق و خوی بولداگ آمریکایی: وفادار، محبت آمیز، محافظ

نیاز به ورزش:  متوسط

آموزش:  به آموزش اولیه و مداوم نیاز دارد.

سلامت:  برخی از مشکلات سلامتی که در این نژاد رایج است عبارتند از دیسپلازی مفصل ران، دیسپلازی آرنج و مشکلات چشمی.


تصاویر نژاد بولداگ آمریکایی

همه چیز در مورد سگ بولداگ آمریکایی!

فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
  روانشناس ایرانی در لندن   |   دستگاه آب قلیایی دکتر مومنی   |   ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


رپورتاژ آگهی ثبت کن و دیده شو !! رپورتاژ آگهی ثبت کن و دیده شو !! مشاهده